AEE MagiCam S71T+

Profesjonalna kamera sportowa z pilotem zdalnego sterowania

Z kamerą MagiCam S71T+, wyposażoną w profesjonalne funkcje, wykonasz najlepsze ujęcia, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Mowa o najwyższej klasy kamerze oferującej nagrywanie w Ultra HD (UHD) 4K, rozdzielczość 2,7K oraz FULL HD. Dzięki wysokiej częstotliwości możliwe jest spowolnienie ujęć bez utraty jakości oraz stworzenie imponującego filmu poklatkowego bez użycia jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Kamera jest wyposażona w czuły sensor Sony oraz wbudowany moduł Wi-Fi. Ponadto posiada kompaktowy rozmiar i niską wagę, a także możliwość obsługiwania na odległość całkowicie w języku polskim. Do kamery dołączony jest również szeroki wachlarz akcesoriów, m.in. wysokiej jakości ekran TFT LCD, obudowa wodoszczelna do głębokości 100m, a przede wszystkim pilot zdalnego sterowania na nadgarstek wielkości naręcznego zegarka.

Główne funkcje i właściwości kamery AEE MagiCam S71T+:

 • nagrywanie w Ultra HD (UHD) rodzielczości 4K i w rozdzielczości 2,7K
 • nagrywanie w rozdzielczości FULL HD 1080p
 • zmienny kąt widzenia
 • superspowolnione nagrywanie 120 FPS w jakości HD
 • spowolnione nagrywanie 1080p 50 / 60 FPS
 • wyjątkowo odporna obudowa wodoszczelna do 100m
 • zintegrowane Wi-Fi z inteligentną APP
 • ostry obiektyw UltraSharp
 • wysokiej jakości zdjęcia 16 MP, aż do 10 zdjęć na sekundę
 • pilot zdalnego sterowania na nadgarstek
 • wysokiej jakości czujnik CMOS EXMOR R

 • specjalna funkcja filmu poklatkowego
 • G-sensor w celu automatycznego uruchamiania kamery przy włączonej detekcji ruchu
 • dotykowy ekran TFT z głośnikami
 • litowo – polimerowa bateria o wysokiej pojemności 1500 mAh
 • płaski obiektyw oraz osłona idealna do nurkowania
 • funkcja pełnowartościowej czarnej skrzynki
 • wyjątkowa stabilizacja obrazu oraz wysokiej jakości ujęcia przy słabym oświetleniu
 • funkcja fotografii sekwencyjnej
 • menu oraz obsługa całkowicie w języku
auto playing auto muting video

Nagrywanie w 4K i 2,7K

Kamera sportowa MagiCam S71T+ umożliwia wykonywanie niezwykle atrakcyjnych ujęć w rozdzielczości FULL HD, a ponadto umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K oraz w rozdzielczości 2,7K. W 4K możesz nagrywać z szybkością klatek 15 zdj./s (3840 x 2160) i zdj./s (4096 x 2160), w 2,7K masz do wyboru 30 zdj./s (2704 x 1524) i 24 zdj./s (2704 x 1440). Do dyspozycji masz również rozdzielczość 1080p, 960p i 720p. Możesz dokonać ustawień kąta widzenia według potrzeb – do wyboru: szeroki, średni, wąski i mały. Dzięki wysokiej częstotliwości możesz ustawić obraz właśnie tak, jak potrzebujesz. Wysoka jakość nagrywania zapewnia również możliwość spowalniania nagrań bez utraty jakości, dzięki czemu uchwycisz również te najszybsze ruchy.

Spowolnione i superspowolnione ujęcia

Dzięki wysokiej szybkości klatek zapisy twoich wrażeń będą jeszcze bardziej imponujące. Kamera MagiCam S71T+ pozwoli na uchwycenie nawet tych najmniejszych detali i szybkiego ruchu. Wideo w rozdzielczości FULL HD możesz następnie bez utraty jakości spowolnić aż dwa razy, a w rozdzielczości HD nawet cztery. Dzięki specjalnym programom do montażu osiągniesz oczywiście jeszcze większe spowolnienie, a tym samym stworzysz perfekcyjne ujęcia.

Film poklatkowy bez konieczności software’owej edycji

Kamera MagiCam S71T+ dysponuje funkcją videotimelapse, czyli filmu poklatkowego. Chodzi o zaawansowaną funkcję pozwalającą na przyspieszenie odtwarzania obiektów, które w rzeczywistości poruszają się powoli, jak np. zachodzące słońce czy płynące po niebie obłoki. Nie musisz się już męczyć ze skomplikowanym software’owym przyspieszaniem obszernego wideo czy wkomponowywaniem zdjęć poklatkowych do nagrania. Możesz zapomnieć o skomplikowanym i bardzo drogim oprogramowaniu. Dzięki tej funkcji zaoszczędzisz czas oraz miejsce na karcie pamięci, a ponadto zyskasz naprawdę doskonałe ujęcia.

Wodoszczelność do 100m

Dzięki specjalnej wodoszczelnej obudowie możesz bez obaw nagrywać również pod wodą, a to aż do głębokości 100m. Nie musisz dodatkowo dokupować żadnych drogich akcesoriów. Obudowa z płaską osłonką nie tylko zapewnia najlepsze możliwe ujęcia pod powierzchnią wody. Dzięki temu rozwiązaniu świetlne odbicia i odblaski nie wpłyną negatywnie na nagrania ani fotografie, dzięki czemu osiągniesz lepszą jakość obrazu i ostrość niż w przypadku wykorzystywania zaokrąglonych obiektywów. O ochronę kamery zadba najwyższy standard IP68.

Robienie zdjęć podczas nagrywania

Jeżeli wykorzystujesz rozdzielczość FULL HD i najszerszy kąt widzenia, kamera MagiCam S71T+ pozwoli na wykonanie zdjęcia również podczas nagrywania. W związku z tym nie musisz już zastanawiać się, czy lepiej robić zdjęcia, czy może nagrywać. Z tą kamerą możesz mieć zarówno jedno, jak i drugie. Na kamerze znajduje się przycisk służący wyłącznie wykonywaniu zdjęć, które możesz z łatwością wcisnąć w celu zrobienia zdjęcia. Dzięki tej funkcji nie przegapisz żadnego fascynującego momentu.

Obsługa WI-FI

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala połączyć kamerę z pilotem zdalnego sterowania (w zestawie podstawowym) lub telefonem komórkowym czy tabletem (Android lub iOS). Masz więc wyjątkową możliwość zdalnego sterowania kamerą MagiCam S71T+ na odległość, a w konsekwencji nieustanną kontrolę nad urządzeniem nawet wtedy, kiedy normalnie nie byłoby to możliwe. Aplikacja AEE MagiCam (Android lub iOS) umożliwia obsługę twojej kamery kiedykolwiek i skądkolwiek. Dzięki niej nagrasz wideo, zrobisz zdjęcie, ujęcia sekwencyjne i in. Co więcej, w odróżnieniu od konkurencji, umożliwia transmisję na żywo wraz z dźwiękiem, edycję i obróbkę zdjęć, podgląd, montaż i pobieranie nagrania wideo, a także łatwe udostępnianie materiałów np. na Facebooku.

G-Sensor w celu detekcji ruchu i nagrywanie automatyczne

G-Sensor odpowiada za automatyczne nagrywanie. Kamera MagiCam S71T+ zacznie nagrywać automatycznie przy jakimkolwiek poruszaniu, wibracji itp. Tę funkcję docenią przede wszystkim kiedowcy, którzy dzięki niej nie muszą już nieustannie troszczyć się o włączanie i wyłączanie nagrywania. Kamera zawsze zarejestruje Twoją jazdę i ochroni Twoje auto również podczas parkowania. Jeżeli ktoś uderzy w twoje auto podczas twojej nieobecności, kamera zacznie automatycznie nagrywać. Jeżeli w ciągu 3 minut nie zostanie zarejestrowany żaden ruch, nagrywanie znowu zostanie zatrzymane. G-sensor możesz również wykorzystać podczas innych aktywności niż jazda autem.

Dodatkowe akcesoria w zestawie podstawowym

Dzięki akcesoriom dostosujesz kamerę MagiCam S71T+ do swoich oczekiwań. Możesz dokupić wiele akcesoriów, które pozwolą wykorzystać kamerę sportową gdziekolwiek i kiedykolwiek, chociaż najważniejsze z nich znajdują się już w zestawie podstawowym. W zestawie znajdziesz dotykowy ekran i pilot zdalnego sterowania WiFi, które umożliwią wykorzystanie kamery w pełni.

Dotykowy ekran TFT

Do kamery możesz z łatwością podłączyć dotykowy ekran TFT LCD o przekątnej 5cm, na którym możesz lepiej zobaczyć, co właśnie nagrywasz. Ekran jest przydatny również podczas przeglądania nagrań czy zdjęć. Dzięki bezproblemowej dotykowej obsłudze, praca z kamerą będzie prawdziwą frajdą.

Ekran posiada wysoki kontrast, dzięki czemu można go wykorzystać również podczas słonecznej pogody, co trudno powiedzieć o konkurencyjnych kamerach. Z pewnością docenisz również możliwość wyłączenia ekranu w trakcie nagrywania, dzięki czemu możesz zwiększyć ogólną wytrzymałość baterii. Ekran TFT należy do zestawu podstawowego, który otrzymasz przy zakupie kamery. Ekranu nie trzeba oddzielnie dokupować.

Pilot zdalnego sterowania WiFi

Podczas nagrywania ujęć pełnych akcji bardzo ważna jest szybka i bezproblemowa obsługa kamery. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania WiFi, który znajdziesz w zestawie podstawowym kamery AEE MagiCam S71T+, już nie będzie konieczne zdejmowanie kamery z kasku lub ustawianie jej pola widzenia już po rozpoczęciu nagrywania. Pilot zdalnego sterowania WiFi możesz przymocować na nadgarstku jak zegarek, co pozwoli ci na łatwe i szybkie przełączanie się między poszczególnymi trybami. Pilot zdalnego sterowania oraz ulepszony firmware kamery S71T+ umożliwia ponadto sterowanie kilkoma kamerami naraz!

Kompaktowy rozmiar

Małe wymiary oraz kompaktowa struktura kamery sportowej MagiCam S71T+ wyraźnie ułatwia obsługę i dostarcza wielu możliwości. Na przykład kiedy przymocujesz kamerę na kasku, po chwili nie będziesz już pamiętać, że w ogóle ją tam masz. Dzięki miniaturowym wymiarom kamerę można wykorzystywać również w sytuacjach, w których nie poradziłaby sobie żadna inna kamera. Kamery MagiCam S71T+ możesz używać oczywiście również bez akcesoriów takich jak TFT LCD, bez których ma ona jeszcze mniejszą wagę i mniejsze rozmiary, a tym samym staje się jeszcze bardziej kompaktowa.

Kamera sportowa MagiCam S71T+ • Wymiary: 60 x 43 x 24 mm • Waga: 54 g • Waga razem z baterią: 84 g Kamera sportowa MagiCam S71T+ z ekranem dotykowym • Wymiary: 60 x 43 x 35 mm • Waga: 113 g

Kompletne menu i obsługa w języku polskim

Kamera MagiCam S71T+ posiada menu całkowicie w języku polskim. Obsługa kamery jest dzięki temu (a takżę dzięki ekranowi LCD) na tyle łatwa, że będzie zrozumiała dla każdego, bez konieczności studiowania przydługich instrukcji obsługi. Na ekranie możecie znaleźć – jako nowość – kombinację ikon i napisów, co sprawi, że praca z kamerą stanie się jeszcze bardziej przyjemna. Menu można również oczywiście przełączyć na język angielski.

Czuły sensor EXMOR R wysokiej jakości

EXMOR R należy do szeregu czujników CMOS, które zostały oparte na wielu patentach w dziedzinie konwersji sygnału analogowego na cyfrowy, dwufazowej redukcji szumów obrazu i struktury warstw czujnika. Czułość czujnika EXMOR R na światło jest aż dwukrotnie wyższa niż u zwykłych czujników CMOS, a także wyższa niż w przypadku klasycznych czujników EXMOR. Dzięki temu kamera MagiCam S71T+ osiąga bezkonkurencyjne wyniki przy słabszym oświetleniu.

Niezwykle wodoodporna wodoszczelna obudowa

Nowa, profesjonalna obudowa sprawi ci radość dzięki swojemu wyjątkowemu designowi i najwyższemu standardowi ochrony. Obudowa jest wodoszczelna aż do głębokości 100m. Co więcej, do kamery możesz podłączyć również odporny na wodę mikrofon zewnętrzny. Dzięki wymiennej klapce, możesz wykorzystać obudowę zarówno z wyświetlaczem, jak i bez. Możesz również dokupić małą obudowę wodoszczelną, dzięki której zyskasz jeszcze mniejsze wymiary i wagę. Kamera MagiCam S71T+ posiada dwuslotowy system niezawodnego i stabilnego mocowania akcesoriów.

Przyciski Press-to-go

Z przyciskami Press-to-go obsługa kamery MagiCam S71T+ to prawdziwa zabawa. Koniec z długim dokonywaniem ustawień albo poszukiwaniem pozycji w menu. Pożądaną funkcję aktywujesz bezpośrednio na kamerze zwykłym przesunięciem tylko jednego suwaka – z równą łatwością możesz funkcję dezaktywować. Łatwiej być po prostu nie może. Suwak Power Switch służy do włączania / wyłączania kamery (można ją wyłączyć również w wodoszczelnej obudowie), za pomocą przycisku Wi-Fi włączysz/wyłączysz zintegrowane Wi-Fi, natomiast przycisk G-sensor włączy/wyłączy funkcję G-sensor, a przycisk Ekspozycja możesz wykorzystać w celu wyboru między automatyczną a średnią ekspozycją.

Porównanie kamery AEE MagiCam S71T+ z kamerami GoPro

W zderzeniu z wielością i rozmaitością produktów oferowanych na rynku kamer sportowych, wybór tej idealnej kamery z pewnością nie jest sprawą najłatwiejszą. Dlatego, aby umożliwić lepszą orientację w tym obszarze, przygotowaliśmy poniższą tabelkę:

Obracanie obrazu o 180°

Kamerę sportową MagiCam S71T+ możesz z łatwością obracać, a jednocześnie nagrywać w sprawnym położeniu obrazu. Ta funkcja przydaje się wszędzie tam, gdzie warunki wymagają do umieszczenia kamery do góry nogami, a między innymi właśnie dzieki niej odpada konieczność skomplikowanego obracania obrazu w software’owych programach.

Zmienny kąt widzenia

Dzięki możliwości ustawienia superszerokiego kąta widzenia, z kamerą S71T+ zobaczysz właśnie to, co chcesz zobaczyć, a Twoje ujęcia będą tak doskonałe, jak sobie to wymarzyliście. Nie jest oczywiście problemem również zwężenie kąta widzenia. Możesz wybrać spośród następujących kątów: szerokiego, średniego, wąskiego i małego kąta widzenia.

Wysokiej jakości zdjęcia 16MP

MagiCam S71T+ jest w odróżnieniu od większości innych kamer może być jednocześnie bardzo funkcjonalnym aparatem fotograficznym. Dzięki rozdzielczości 16MP wykonasz zdjęcia naprawdę wysokiej jakości. Nie jest już konieczne noszenie ze sobą wielkiego, ciężkiego i nieporęcznego wyposażenia fotograficznego – o doskonałe fotografie zadba kamera.

Samowyzwalacz

Ta funkcja umożliwia nagrywanie lub robienie zdjęć dopiero po upłynięciu określonego przedziału czasowego – 5, 10 lub 20 sekund. Dzięki temu wykonasz doskonałe ujęcia również wtedy, kiedy potrzebujesz więcej czasu na przygotowanie idealnej kompozycji.

Nagrywanie w pętli

Dzięki tej funkcji, a także dzięki G-sensorowi możesz wykorzystać swoją kamerę jako czarną skrzynkę. Jak tylko zapełni się pamięć kamery, MagiCam S71T+ zacznie automatycznie zastępować nastarsze nagrania tymi aktualnie powstającymi, w ten sposób możesz więc nagrywać w nieskończoność.

Przyciski do robienia zdjęć i nagrywania

Z tą kamerą zapomnisz o skomplikowanym przełączaniu trybów. Koniec z przydługim przygotowywaniem się przed rozpoczęciem fotografowania. Zmiana trybów przebiega szybko i z łatwością, a to dzięki dwóm samodzielnym przyciskom do robienia zdjęć i nagrywania. Już nie musisz się bać, że nie zdążysz zarejestrować jakiegoś wyjątkowego momentu.

Zdjęcia sekwencyjne

Kamera MagiCam S71T+ została wyposażona w najnowocześniejsze technologie, a tym samym umożliwia wykonywanie fotografii i zdjęć sekwencyjnych. Do dyspozycji masz szybkość 3 do 10 fotografii na sekundę, masz też do wyboru rozdzielczość: 16, 12 lub 8MP.

Obudowa z możliwością dołączania dodatkowych akcesoriów

Do kamery możesz dokupić odporny na wodę mikrofon, dzięki któremu wykonacie nagranie z dźwiękiem również w wodoszczelnej obudowie. Dzięki obudowie nie musi się bać kontaktu z wodą, ale bez obaw możesz rozkoszować się fantastycznymi ujęciami.

Szeroki wachlarz akcesoriów

W zestawie podstawowym otrzymasz oprócz kamery dużą ilość akcesoriów, które znacznie ułatwią sprawią, że praca z urządzeniem stanie się dużo łatwiejsza. Ale to jeszcze nie koniec. Możesz sobie również wybrać z wielu innych, dostępnych poza zestawem elementów, dzięki którym możesz idealnie przystosować kamerę do swoich wyobrażeń i oczekiwań. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów, która wciąż wzbogacana jest o nowe.

Wyłączenie wyświetlania OSD

Kamera sportowa MagiCam S71T+ umożliwia wyłączenie wyświetlania menu OSD. Docenisz to np. przy transmisji online przez kabel HDMI lub Wi-Fi, kiedy będziesz mógł ukryć niechciane ikony (stan baterii, rozdzielczość i in.), a będziesz transmitować jedynie sam obraz bez tych rozpraszających elementów.

Gwint statywowy 1/4″

Klasyczny czterocalowy gwint statywowy, dzięki któremu podłączysz swoją kamerę bezpośrednio do większości akcesoriów fotograficznych. Dzięki temu uniwersalnemu gwintowi możesz z łatwością używać mocowań i statywow innych producentów.

Tryb środkowej ekspozycji

Podczas ekspozycji z podkreślonym środkiem (czy też przy center-weight metering) nacisk kładziony jest przede wszystkim na środek. Ten tryb warto wykorzystywać w przypadkach, kiedy chcesz mieć wyraźny motyw dobrze wyeksponowany – na przykład obiekt w prześwietlonym otoczeniu.

Mikrofon stereo

Dzięki wbudowanym podwójnym mikrofonom możesz nagrywać dźwiek stereo, a to o 48KHz. Doskonale funkcjonuje również automatyczne ustawianie głośności, dzięki czemu możesz być spokojny o niesamowity i czysty zapis. Do kamery możesz również podłączyć mikrofon zewnętrzny, a to np. w przypadku profesjonalnej wideokonferencji czy programu telewizyjnego.

Pamięć aż 64GB

Kamera sportowa AEE MagiCam S71T+ obsługuje karty pamięci aż do wielkości 64GB. Zalecamy korzystanie z wysokiej jakości kart pamięciowych co najmniej Class 10. Dzięki temu możesz nieustannie nagrywać i robić zdjęcia. Karty tej klasy są najbardziej odpowiednie, ponieważ są wystarczająco szybkie do ujęć z wysoką szybkością klatek oraz zdjęć sekwencyjnych.

Wejście micro HDMI

Dzięki wejściu micro HDMI możesz podłączyć swoją kamerę sportową właściwie do wszystkich nowoczesnych telewizorów. HDMI obsługuje cyfrową transmisję danych, dzięki czemu Twoje nagrania możesz puszczać w pełnej jakości FULL HD. Oprócz tego kamera oferuje również wyjście mini USB 2.0, za pomocą którego również można przenosić dane.
Zawartość zestawu

• dotykowy ekran TFT LCD
• wodoszczelna obudowa do 100m
• bateria wewnętrzna
• pilot zdalnego sterowania WiFi (na nadgarstek)
• odczepiana klapka do korzystania bez LCD
• case free bracket
• fast plug in
• konektor
• mocowanie samoprzylepne zaokrąglone
• mocowanie samoprzylepne płaskie
• wkładki przeciwmgielne
• długa śruba
• kabel USB
• etui
• sznurek zabezpieczający