AEE MagiCam S60

Kamera sportowa do rejestrowania Twoich niecodziennych doświadczeń

Nieważne, czy właśnie znajdujesz się na lądzie, pod wodą czy w powietrzu. Z kamerą MagiCam S60 wykonasz wysokiej jakości nagrania kiedykolwiek i gdziekolwiek. Ta kamera sportowa może się pochlubić rozdzielczością Full HD z szybkością klatek 60 FPS, dizęki czemu możesz dwukrotnie spowolnić nagrania bez utraty jakości, a tym samym uzyskać jeszcze atrakcyjniejsze nagrania. Do dyspozycji masz również inne rozdzielczości oraz wiele zaawansowanych funkcji, takich jak film poklatkowy. Możesz ponadto wykorzystać wbudowane WiFi w celu sterowania kamerą na odległość za pomocą tabletu lub smartphone’a. W zestawie podstawowym otrzymasz też kolorowy ekran TFT i obudowę wodoszczelną aż do 100m.

Podstawowe informacje o kamerze AEE S60:

 • nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p
 • zmienny kąt widzenia do 150°
 • superspowolnione ujęcia do 120 FPS w jakości HD
 • spoowolnione ujęcia 1080p 50/60 FPS
 • naprawdę odporna obudowa wodoszczelna do 100m
 • wbudowane WiFi z inteligentną aplikacją
 • ostry obiektyw UltraSharp
 • wysokiej jakości zdjęcia 16 MP, do 8 zdjęć na sekundę
 • wysokiej jakości czujnik CMOS EXMOR R

 • specjalna funkcja filmu poklatkowego
 • G-sensor do automatycznego włączania/wyłączania nagrywania
 • Kolorowy ekran TFT razem z głośnikami
 • wysokopojemnościowa litowo-jonowa bateria bateria 1500 mAh
 • funkcja pełnowartościowej czarnej skrzynki
 • doskonała stabilizacja obrazu oraz nagrywanie również przy słabym oświetleniu
 • funkcja zdjęć sekwencyjnych i nieprzerwanego fotografowania
 • menu i obsługa całkowicie w języku polskim
auto playing auto muting video

Ujęcia w rozdzielczości Full HD

Kamera sportowa MagiCam S60 umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nagrania Twoich niecodziennych doświadczeń. Swoje aktywności sportowe i ekstremalne możesz rejestrować w rozdzielczości 1080p, a to z szybkością klatek 60 zdjęć na sekundę. Kamera daje sobie radę z podobną szybkością klatek również w rozdzielczościach 960p, a w rozdzielczości 720p Twoje nagranie może zawierać nawet 120 fps. W związku z tym nagrania możesz spowalniać bez utraty jakości – w Full HD dwukrotnie, natomiast w HD nawet czterokrotnie. Dzięki temu zarejestrujesz nawet ten najszybszy ruch. Z pewnością ucieszy Cię również zmienny kąt widzenia do 150°.

Kamera MagiCam S60 jest idealna zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i zupełnych początkujących – po prostu dla każdego, kto lubi akcję i przygody.

Wbudowane WiFi

Wbudowane WiFi jest kolejną zaletą tej kamery sportowej. Wbudowany moduł WiFi pozwala bowiem na sterowanie kamerą na odległość za pośrednictwem smartphone’a lub tabletu, dzięki czemu możesz stworzyć wyjątkowe nagrania z nietypowych miejsc. Jeżeli miejsce to jest trudno dostępne, w związku z czym nagrywanie w sposób tradycyjny jest utrudnione, wystarczy umieścić w tym miejscu kamerę, a następnie sterować nią za pomocą swojego telefonu lub tabletu. Dzięki aplikacji AEE MagiCam do systemów Android oraz iOS możesz na odległość rozpocząć nagrywanie lub wykonać zdjęcia, a także dokonać ustawień kamery, a w zasięgu do 100m dasz sobie radę również z transmisją na żywo. Obraz z kamery zobaczysz oczywiście na wyświetlaczu swojego telefonu w realnym czasie. W celu jeszcze większego komfortu możliwe jest również zakupienie pilota zdalnego sterowania WiFi o zasięgu 100m.

Spowolnione i superspowolnione nagrania

Dzięki dużej szybkości klatek, kamera MagiCam S60 umożliwia wykonanie spowolnionych i superspowolnionych ujęć, które dodadzą Twoim nagraniom jeszcze więcej życia i kolorytu. Wyobraź sobie jakikolwiek ruch, który w efekcie spowolnisz bez utraty jakości, a zrozumiesz, jak przyjemnie będzie sporządzić takie nagranie. Tę funkcję docenisz nie tylko za kierownicą samochodu czy na motocyklu, ale też przy wielu akcjach i czynnościach sportowych. W rozdzielczości Full HD możesz bez utraty jakości dwukrotnie spowolnić nagranie – w HD nawet czterokrotnie. Przy wykorzystaniu specjalnego programu do montażu oczywiście możesz osiągnąć również wiele innych efektów oraz profesjonalną oprawę.

Wodoszczelność do 100m

Dzięki specjalnej wodoszczelnej obudowie możesz wykonywać urzekające nagrania również spod powierzchni wody, a to nawet na głębokości 100m. Nie musisz w tym celu dokupować żadnych drogich akcesoriów. Obudowa z płaską osłonką nie tylko umożliwia bezproblemowe wykonywanie ujęć podwodnych, a jednocześnie zapewnia ich wyższą jakość, niż ma to miejsce w przypadku zaokrąglonych osłonek. Taki projekt chroni przed rozpraszającym odblaskom światła i zapewnia lepszą ostrość, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczywiście profesjonalnymi ujęciami. O ochronę Twojej kamery dba najwyższy standard ochrony IP68.

Film poklatkowy bez zmian sw

Kamera sportowa MagiCam S60 umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nagrań Twoich niecodziennych doświadczeń. Ta rozwinięta funkcja umożliwia przyspieszenie odtwarzania obiektów, które w rzeczywistości poruszają się powoli, dzięki czemu wykonasz między innymi fascynujące ujęcia wschodu słońca czy płynących po niebie obłoków. Już nie potrzebujesz ponosić żadnych dodatkowych kosztów za drogie oprogramowanie. Nie jest też konieczne skomplikowane przyspieszanie obszernego nagrania czy wkomponowywanie do niego fotografii. Z tą kamerą film poklatkowy wykonasz bez najmniejszego problemu. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko pieniądze, ale też mnóstwo czasu i miejsca na karcie pamięci, a przy tym uzyskasz naprawdę efektowne ujęcia.

Wykonywanie fotografii podczas nagrywania

Już nie musisz zastanawiać się, czy bardziej zależy Ci na nagrywaniu czy wykonywaniu fotografii. Z kamerą sportową MagiCam S60 poradzisz sobie z obiema tymi czynnościami naraz. Na ciele kamery znajdziesz niezależny przycisk do wykonywania fotografii, dzięki czemu nie przegapisz tego właściwego momentu. Wykonywać zdjęcia podczas nagrywania możesz zarówno ręcznie, jak i przy wykorzystaniu funkcji automatycznego wykonywania nagrań po upłynięciu określonego interwału czasowego. Kamera będzie wówczas wykonywała zdjęcia co 5, 10, 30 lub 60 sekund.

Dodatkowe akcesoria w zestawie podstawowym

Dzięki akcesoriom, które u kamery MagiCam S60 znajdziesz bezpośrednio w zestawie podstawowym, kamerę dopasujesz zawsze do swoich oczekiwań. Do swojej dyspozycji masz przede wszystkim kolorowy ekran TFT LCD, wodoszczelną do 100m obudowę, ale też pozostałe elementy, które umilą Ci korzystanie z kamery.

Niewiarygodnie odporna obudowa wodoszczelna do 100m

Z kamerą MagiCam S60 również pod powierzchnią wody nie umknie Ci żaden fascynujący moment. Również tam możesz stworzyć fascynujące ujęcia. W zestawie znajdziesz ekstremalnie odporną wodoszczelną obudowę do 100m, która co więcej ochroni kamerę przed uszkodzeniami, kurzem i innym niepożądanym oddziaływaniem. Nawet do nurkowania z tą kamerą nie potrzebujesz żadnych specjalnych akcesoriów poza tymi, które znajdują się w zestawie.

Kolorowy ekran TFT

Na tylną część kamery możesz z łatwością przyczepić kolorowy ekran TFT LCD, a dzięki temu w każdych warunkach obserwować, co właśnie nagrywasz. Dzięki temu twoje nagrania będą wyglądały właśnie tak, jak sobie wymarzysz. Ekran jest co więcej użyteczny również przy przeglądaniu już powstałych nagrań. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, czy nagrałeś wszystko to, co chciałeś. Kolorowy ekran TFT jest ponadto wyposażony w głośniki, dzięki czemu swoje nagrania możesz odtwarzać również z dźwiękiem. Ponieważ ekran jest elementem zestawu podstawowego, MagiCam S60, nie musisz się obawiać konieczności kolejnego wydatku w wysokości setek złotych. Od razu po zakupie tej kamery, możesz korzystać ze wszystkich zalet, które wiążą się z posiadaniem ekranu.

Superkompaktowy rozmiar

Dzięki małemu rozmiarowi i niskiej wadze kamery sportowej MagiCam S60 możesz ją wykorzystać naprawdę gdziekolwiek. Bez problemów przyczepisz ją do kasku lub zamocujesz na kierownicy roweru czy przedniej szybie auta. Kamera jednak sprawdzi się również w każdym innym miejscu, gdzie tylko zdołasz ją sobie wyobrazić. Kamerę możesz naturalnie wykorzystywać również bez dodatków, dzięki czemu będzie posiadała jeszcze mniejszy rozmiar i niższą wagę. Kompaktowy rozmiar tej kamery z pewnością Cię ucieszy.

MagiCam S60 • Waga bez baterii: 54 g / Waga z baterią: 84 g • Wymiary: 59 mm x 23 mm x 43 mm MagiCam S60 wraz z ekranem • Waga: 113 g • Wymiary: 59 mm x 35 mm x 43 mm

G-sensor do automatycznego rozpoczyniania nagrywania

Kamera MagiCam S60 została wyposażona w G-sensor, który wykrawa poruszenie lub wstrząs kamery. W przypadku zarejestrowania podobnego poruszczenia, automatycznie uruchamia nagrywanie. Po 3 minutach od chwili, w której poruszenie ustanie, nagrywanie samo się wyłączy. Tę funkcję docenisz nie tylko za kierownicą samochodu czy na motocyklu, ale też przy wielu akcjach i czynnościach sportowych. W połączeniu z funkcją nagrywania w pętli, ta kamera staje się pełnowartościową czarną skrzynką. Nie musisz już w związku z tym troszczyć się o brak miejsca na karcie pamięci – w przypadku zapełnienia karty, bez przerwania nagrywania dojdzie do zastąpienia najstarszego nagrania tym najnowszym.

Polskie menu i obsługa całkowicie w języku polskim

Dzięki menu całkowicie w języku polskim z obsługą kamery MagiCam S60 poradzi sobie naprawdę każdy. Do dyspozycji masz kolorowy ekran oraz przejrzyste menu, z którym jest to zawsze kwestia zaledwie kilku sekund. Nie potrzebujesz nawet czytać instrukcji obsługi (element zestawu podstawowego). Tę kamerę sportową zawsze ustawisz dokładnie według swoich potrzeb. Menu możesz naturalnie przełączyć również na język angielski i do innych języków.

Wysokiej jakości czuły sensor EXMOR R

EXMOR R należy do najwyższej klasy czujników CMOS opartych na wielu patentach w dziedzinie konwersji sygnału analogowego na cyfrowy, dwufazowej redukcji szumów obrazu czy rozmieszczenia warstw czujnika. Czułość na światło czujnika EXMOR R jest podwojona w stosunku do tradycyjnego czujnika CMOS, a ponadto ulepszona w stosunku do pozostałych czujników EXMOR. Dzięki tym czynnikom MagiCam S60 osiąga bezkonkurencyjne efekty w słabszych warunkach oświetleniowych.

Suwaki Press-to-go

Obsługa kamery MagiCam S60 jest naprawdę bezproblemowa. Koniec z przydługimi poszukiwaniami wybranej funkcji w menu. W aktywacji oraz dezaktywacji najpopularniejszych funkcji z pomocą przyjdą specjalne suwaki umieszczone bezpośrednio na ciele kamery. Jednym ruchem suwaka Power Switch możesz kamerę włączyć lub wyłączyć (możesz ją włączyć/wyłączyć również w wodoszczelnej obudowie), przycisk G-sensor służy do aktywacji / dezaktywacji G-sensora, natomiast suwakiem WiFi włączysz lub wyłączysz wbudowane WiFi. Do dyspozycji masz również przycisk Ekspozycja Expozice, który wykorzystasz do wyboru między automatyczną lub centralną ekspozycją.

Obracanie obrazu o 180°

Kamerę S60 możesz bez problemu obrócić do góry nogami i ustawić tak, aby nagrywała we właściwym położeniu. Tę funkcję docenisz wszędzie tam, gdzie jesteś zmuszony do umieszczenia kamery do góry nogami, ponieważ tradycyjny sposób wykonania ujęcia nie jest możliwy. Dzięki temu nie musisz już w skomplikowany sposób obracać obrazu przy użyciu specjalnego oprogramowania.

Zmienny kąt widzenia

Dzięki zmiennemu kątowi widzenia możesz ustawić właśnie taką kompozycję, jakiej potrzebujesz. Sam wybierzesz najstosowniejszy w danej sytuacji kąt widzenia, dzięki czemu twoje nagrania będą zawsze naprawdę urozmaicone i kreatywne. Kamera MagiCam S60 oferuje kąt widzenia do 150°. Do wyboru masz: szeroki, średni i mały kąt.

16 Fotografie MPix

Kamera MagiCam S60 wykona nie tylko doskonałe nagrania, ale też fotografie. Może się bowiem poszczycić aż 16 Mpx, dzięki którym zdjęcia posiadają wyższą jakość niż w przypadku innych urządzeń. Już nie musisz zawsze zabierać ze sobą ciężkiego i niezgrabnego aparatu fotograficznego – kamera sportowa w wielu przypadkach będzie wystarczająca.

Wykonywanie zdjęć i nagrań po określonym czasowym interwale

Kamera S60 umożliwia wykonywanie fotografii lub uruchamianie nagrywania po upłynięciu wybranego interwału czasowego. Dzięki temu zyskasz czas na przygotowanie idealnej kompozycji. Nagrywanie możesz przesunąć o 5,10 lub 20 sekund, w przypadku fotografowania masz do wyboru 3, 5 lub 10 sekund.

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli to wyjątkowo przydatna funkcja, dzięki której nie znajdziesz się w sytuacji kiedy ze względu na zapełnienie miejsca na karcie pamięci dojdzie do utraty tego wyjątkowego momentu. Kamera sportowa sama zadba o to, aby nagrywanie przebiegało w sposób nieprzerwany. Jak tylko dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci, kamera bez przerwania nagrywania automatycznie zastąpi ostatni plik tym najnowszym nagraniem. Tę funkcję docenisz nie tylko podczas uprawiania sportu, ale w połączeniu z G-sensorem również w samochodzie czy na motocyklu. Kamerę MagiCam S60 możesz wykorzystać jako pełnowartościową czarną skrzynkę.

Przyciski do foto oraz wideo

Koniec z przydługimi przygotowaniami przed rozpoczęciem wykonywania fotografii. Z kamerą MagiCam S60 wykonasz ujęcie szybko i z łatwością, a to za pomocą jedynie dwóch przycisków dokonywania wyboru między aparatem fotograficznym a kamerą. Dzięki temu nie przegapisz już żadnego ważnego momentu.

Fotografie sekwencyjne

Dzięki najnowocześniejszym technologiom MagiCam S60 umożliwia wykonywanie fotografii sekwencyjnych. Dzięki niej wykonasz kilka zdjęć w jednej sekundzie, z których później możesz wybrać tę najlepszą. Zdjęcia możesz wykonywać po 3, 6 lub 8 w ciągu sekundy w rozdzielczości 12 Mpx. Do dyspozycji masz również tryb serii zdjęć, w którym kamera będzie wykonywać zdjęcia do momentu, aż wciśniesz przycisk stop. Masz możliwość wyboru w następujących interwałach między poszczególnymi zdjęciami: 0.5, 1, 2, 3, 5 lub 10 sekund.

Obudowa z możliwością podłączenia mikrofonu

Do kamery MagiCam S60 możesz dokupić również odporny na wodę mikrofon, a dzięki temu wykonać nagranie z dźwiękiem również w wodoszczelnej obudowie. Obudowa ochroni twoją kamerę przed kontaktem z wodą, a ty możesz spokojnie cieszyć się fantastycznymi ujęciami.

Szeroki wachlarz akcesoriów

W zestawie podstawowym znajduje się duża ilość akcesoriów, które sprawią, że praca z kamerą będzie jeszcze łatwiejsza. Mowa o dużej ilości mocowań, elementów montażowych oraz wiele innych akcesoriów. To jednak nie wszystko, kamerę możesz jeszcze bardziej dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów, który nieustannie się rozszerza.

Wyłączanie menu OSD

Kamera sportowa MagiCam S60 umożliwia wyłączenie wyświetlania menu OSD. Docenisz to na przykład podczas transmisji online przez kabel HDMI lub przez WiFi. Będziesz mógł schować wyświetlanie się niepożądanych ikon, jak na przykład stan baterii czy też ustawienia rozdzielczości, a tym samym będziesz mógł nadawać jedynie sam obraz bez tych rozpraszających elementów.

Gwint statywowy 1/4″

Kamera dysponuje klasycznym cwierćcalowym gwintem statywowym, dzieki czemu możesz ją podłączyć nie tylko do załączanych mocowań i akcesoriów, ale też na popularne statywy i mocowania innych producentów.

Tryb ekspozycji centralnej

Kamera MagiCam S60 została wyposażona w tryb ekspozycji centralnej, który kładzie szczególny nacisk na środek. Okaże się to szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy zechcesz, aby jeden z motywów był wyraźnie wyeksponowany na przykład obiekt w prześwietlonym otoczeniu.

Mikrofon stereo

Dzięki wbudowanym podwójnym mikrofonom możesz nagrać dźwięk stereo, również niezależnie od obrazu. A wtedy możesz cieszyć się doskonałym i czystym zapisem. Do Twojej dyspozycji jest również automatyczna regulacja głośności. Do kamery możesz co więcej podłączyć mikrofon zewnętrzny, np. kiedy chcesz przeprowadzić profesjonalną rozmowę wideo czy poprowadzić transmisję telewizyjną.

Pamięć do 64GB

Kamera sportowa MagiCam S60 obsługuje karty micro SD, a to do wielkości aż 64GB. Nie musisz już martwić się tym, że może Ci zabraknąć miejsca na nagrania. Polecamy wykorzystywanie markowych kart pamięci co najmniej Class 10. Zapewniają one wystarczającą wydajność do rejestrowania nagrań w dużej rozdzielczości oraz z dużą szybkością klatek. Karta pamięci nie wchodzi w skład zestawu podstawowego.

Wejście HDMI

Kamera została wyposażona wejściem mini HDMI, w związku z czym możesz ją również kiedykolwiek podlączyć do nowoczesnego telewizora obsługującego HDMI. Dzięki temu możesz bezpośrednio z kamery prezentować swoje nagrania rodzinie i przyjaciołom w najwyższej rozdzielczości Full HD.

Porównanie kamery AEE MagiCam S60 z kamerami GoPro

W zderzeniu z wielością i rozmaitością produktów oferowanych na rynku kamer sportowych, wybór tej idealnej kamery z pewnością nie jest sprawą najłatwiejszą. Dlatego, aby umożliwić lepszą orientację w tym obszarze, przygotowaliśmy poniższą tabelkę:
Zawartość zestawu

• Kolorowy ekran TFT LCD
• Wodoszczelna obudowa do 100m S60
• Bateria wewnętrzna
• Odczepiana klapka do korzystania bez LCD
• Case free bracket
• Fast plug in
• Konektor
• Samoprzylepne mocowanie zaokrąglone
• Samoprzylepne mocowanie płaskie
• Wkładki przeciwmgielne
• Śruba z przedłużeniem
• Kabel USB
• Sznurek zabezpieczający
• Etui na kamerę i akcesoria