AEE MagiCam S50+

Profesjonalna kamera sportowa

Kamera sportowa MagiCam S50+ pomoże Ci zachować swoje niezwykłe doświadczenia na zawsze. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p, oferuje zmienny kąt widzenia do 150°, a oprócz wbudowanego WiFi do sterowania na odległość, może się również poszczycić szerokim wieloma interesującymi funkcjami, dzięki którym niczego już nie przegapisz. Bez problemu wykonasz na przykład film poklatkowy, a kamera posłuży ci za kierownicą również jako prawdziwa czarna skrzynka. Nagrywanie z tą kamerą będzie prawdziwą zabawą, którą z pewnością pokochasz.

Podstawowe iformacje o kamerze AEE MagiCam S50+:

 • nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p 25/30 FPS
 • zmienny kąt widzenia do 150°
 • superspowolnione ujęcia do 120 FPS
 • spowolnione ujęcia 1080i 50/60 FPS
 • naprawdę odporna obudowa wodoszczelna do 100m
 • wbudowane WiFi
 • ostry obiektyw UltraSharp z przetwornikiem obrazu najnowszej generacji
 • specjalna funkcja filmu poklatkowego
 • G-sensor do automatycznego włączania/wyłączania nagrywania

 • wysokiej jakości czujnik CMOS EXMOR R
 • kolorowy ekran TFT LCD razem z głośnikami
 • funkcja pełnowartościowej czarnej skrzynki
 • nagrywanie w pętli
 • funkcja obracania obrazu o 180°
 • doskonała stabilizacja obrazu oraz nagrywanie również przy słabym oświetleniu
 • funkcja fotografii sekwencyjnej – do 10 zdjęć/s
 • menu oraz obsługa całkowicie w języku polskim
auto playing auto muting video

Ujęcia w rozdzielczości Full HD

Kamera sportowa MagiCam S50+ nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p o częstotliwości 25/30 FPS, 960 w częstotliwości 25/30 FPS, HD 720p z częstotliwością klatek do 60 FPS oraz 480p, u której możesz wybrać aż niewiarygodnych 120 FPS. Dzięki tych rozdzielczościach będziesz mógł dwukrotnie, a nawet czterokrotnie spowolnić swoje ujęcia, uzyskując dzięki temu profesjnoalne nagrania slow-motion. Kamera ucieszy cię również zmiennym kątem widzenia, który osiąga aż 150°. Twoje nagrania będą dzięki temu zawierać właśnie to, czego potrzebujesz. MagiCam S50+ umożliwia również wykonywanie atrakcyjnych spowolnionych ujęć w rozdzielczości 1080i przy frekwencji 50/60 FPS. Wykonywanie nagrań w tych rozdzielczościach będzie prawdziwą zabawą, której każdy Ci pozazdrości.

Kamera MagiCam S50+ jest idealna do tworzenia wspaniałych nagrań ze sportowych akcji, a to nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale też zupełnychamatorów i początkujących. Niezależnie od tego, czy nagrywasz w wodzie, na lądzie czy w potwierzu, z kamerą S50+ twoje doświadczeniazostaną zachowane na zawsze, i to w najlepszej jakości. W każdych warunkach posiadasz do dyspozycji również dodatkowe nietypowe funkcje, które możesz wykorzystać, aby tym samym uzyskać naprawdę profesjonalne nagrania.

Wbudowane WiFi

Zdecydowaną zaletą kamery sportowej MagiCam S50+ jest wbudowane WiFi. Dzięki niemu wykonasz wysokiej jakości nagrania również tam, gdzie stworzenie idealnej kompozycji jest utrudnione. Kamerę możesz z łatwością połączyć ze swoim telefonem komórkowym czy też z tabletem posiadającym system Android lub iOS. Aplikacja AEE MagiCam do systemu Android oraz iOS umożliwia obsługę kamery w dowolnym momencie. Urządzenie działa jako pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu możesz nagrywać również z miejsc, w których zwykle jest to problematyczne. Aplikacja umoliwia transmisję obrazu na smartphone’a czy tablet, dokonywanie ustawień kamery, uruchamianie nagrywania i fotografowania, pobieranie nagrań oraz udostępnianie ich na Facebooku. W celu jeszcze większej wygody możliwe jest też zakupienie pilota zdalnego sterowania WiFi.

Spowolnione i superspowolnione nagrania

Dzięki wysokiej częstotliwości klatek powstającego nagrania z kamerą MagiCam S50+ bez problemu zyskasz spowolnione i superspowolnione nagrania bez utraty jakości. W rozdzielczości 1080i masz do dyspozycji częstotliwość aż 60 FPS, w związku z czym możesz dwukrotnie spowolnić nagranie. Podobnie jest w przypadku rozdzielczości HD 720p. W rozdzielczości480p, która może się pochwalić częstotliwością aż 120 zdjęć na sekundę, nagranie bez utraty jakości spowolnisz nawet czterokrotnie, a dzięki temu uzyskasz superspowolnione ujęcia bez utraty jakiegokolwiek szczegółu. W ten sposób najłatwiej wytworzysz profesjonalne nagrania, na których twoje sportowe aktywności oraz pełne akcji przygody będą się prezentowały jeszcze wspanialej.

Wodoszczelność do 100m

Do kamery MagiCam S50+ nie musisz dokupoować dodatkowych akcesoriów do nagrywania pod wodą – wszystko znajdziesz w zestawie podstawowym. Oprócz kameryotrzymasz również wodoszczelną obudowę z płaskim obiektywem, dzięki której osiągniesz jeszcze lepsze ujęcia niżw przypadkuzakrzywionych obiektywów wykorzystywanych przez innych producentów. Obudowa umożliwia bezproblemowe nagyrwanie i zapewnia wyższą jakość ujęć podwodnych. Chroni przed niepożądanymi odbiciami światła. Obudowa wodoszczelna do głębokości niewiarygodnych 100m nie służy jednak jedynie do nurkowania, ale też do ochrony kamery przed uszkodzeniami, kurzem i innymi niepożądanymi czynnikami.

Film poklatkowy bez konieczności edycji w specjalnym programie

Kamera sportowa S50+ umożliwia stworzenie filmu poklatkowego. Dzięki temu unikniesz skomplikowanej edycji nagrań za pomocą specjalnego oprogramowania – kamera załatwi wszystko za Ciebie. Dzięki tej zaawansowanej funkcji możesz nagrywać obiekty poruszające się powoli, jak na przykład wschodzące słońce lub płynące po niebie obłoki, a tym samym uzyskasz naprawdę fascynujące ujęcia. Nie musisz już ponosić wydatków na drogie oprogramowanie i w spomplikowany sposób przyspieszać nagrań dużej objętości. Ta kamera oszczędzi wiele Twojego czasu i pieniędzy, a tworzenie filmu poklatkowego będzie czystą przyjemnością.

Dodatkowe akcesoria

Kamerę MagiCam S50+ możesz ustawić dokładnie tak, jak potrzebujesz. Zestaw podstawowy zawiea cały szereg akcesoriów dodatkowych, a dzięki temu zależnie od aktualnej sytuacji sam zdecydujesz, które z nich wykorzystać. Do najciekawszych akcesoriów należy kolorowy ekran TFT i obudowa wodoszczelna do 100m.

Niewiarygodnie odporna obudowa wodoszczelna do 100m

Dzięki specjalnej wodoszczelnej obudowie możesz wykonywać urzekające nagrania również spod powierzchni wody, a to nawet na głębokości 100m. Z kameraMagiCam S50+ nie umknie ci już żaden interesujący moment. Obudowa nie tylko skutecznie chroni kamerę przed uszkodzeniami, ale jej płaska osłonka zapewnia jednocześnie znacznie lepsze ujęcia podwodne, niż ma to miejsce w przypadku zakrzywionej. Do nurkowania z tą kamerą nie musisz dokupować żadnych dodatkowych akcesoriów – wszystko znajdziesz w zestawie podstawowym.

Kolorowy ekran TFT

Na tylną część kamery możesz z łatwością przyczepić kolorowy ekran TFT LCD , a dzięki temu w każdych warunkach obserwować, co właśnie nagrywasz. Dzięki temu twoje nagrania będą wyglądały właśnietak, jak sobie wymarzysz. Ekran jest co więcej użyteczny również przy przeglądaniu już powstałych nagrań. W dowolnym momencie możesz przekonać się o tym, czy nagrałeś wszystko to, co chciałeś. Kolorowy ekran TFT jest ponadto wyposażony w głośniki, dzięki czemu swoje nagrania możesz odtwarzać również z dźwiękiem. Kamera sportowa MagiCam S50+ zawiera ekran już w zestawie podstawowym, dzięki czemu nie musisz się bać konieczności inwestowania kolejnych setek złotych w celu jego dokupienia. Od razu po zakupie tej kamery, możesz korzystać ze wszystkich zalet, które wiążą się z posiadaniem ekranu.

Superkompaktowy rozmiar

Dzięki małemu rozmiarowi i niskiej wadze kamery sportowej MagiCam S50+ możesz ją wykorzystać naprawdę gdziekolwiek. Bez problemów przyczepisz ją do kasku lub zamocujesz na kierownicy roweru czy przedniej szybie auta. Kamera jednak sprawdzi się również w każdym innym miejscu, gdzie pożądany jest kompaktowy rozmiar, a jednocześnie wysoka jakość nagrań.

Kamerę możesz naturalnie wykorzystywać również bez dodatków, dzięki czemu będzie posiadała jeszcze mniejszy rozmiar i niższą wagę.

MagiCam S50+
• Waga bez baterii: 53 g / Waga z baterią: 83 g
• Wymiary: 59 mm x 23 mm x 43 mm
MagiCam S50+ wraz z ekranem
• Waga: 112 g
• Wymiary: 59 mm x 35 mm x 43 mm

G-sensor do automatycznego nagrywania

Kamera MagiCam S50+ została wyposażona w G-sensor, który służy do automatycznego uruchamiania nagrywania. Kiedy G-sensor jest włączony, jak tylkokamera się poruszy, zacznie automatycznie tworzyć nagranie wideo. Kiedy ruch ustanie, po mniej więcej 3 minutách zostanie ukończone również nagrywanie. Tę funkcję docenisz nie tylko za kierownicą samochodu czy na motocyklu, ale też przy wielu akcjach i czynnościach sportowych. Na trasie kamera sportowa może służyć do rejestrowania jazdy w celu stworzenia materiału dowodowego w przypadku incydentu drogowego. Kamera natychmiast rozpocznie nagrywanie w momencie, jak tylko wykryje wstrząs silnika. Dzięki nagrywaniu w pętli nie musisz się troszczyć o to, co się stanie, kiedy zapełni się karta pamięci.

Polskie menu i obsługa całkowicie w języku polskim

Z obsługą kamery MagiCam S50+ poradzi sobie naprawdę każdy. A to dlatego, że kamera dysponuje przejrzystym menu, które jest całkowicie w języku polskim. Sterowanie kamera dzięki ekranowi TFT jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu poradzisz sobie z nim bez konieczności przydługiego analizowania instrukcji, chociaż w razie potrzeby ona również jest do Twojej dyspozycji – otrzymasz ją w zestawie podstawowym. Menu możesz oczywiście w razie potrzeby przełączyć na język angielski, jak i do innych języków.

Suwaki Press-to-go

Obsługa kamery MagiCam S50+ jest naprawdę bezproblemowa. Koniec z przydługimi poszukiwaniami wybranej funkcji w menu. W aktywacji oraz dezaktywacji najpopularniejszych funkcji z pomocą przyjdą specjalne suwaki umieszczone bezpośrednio na ciele kamery. Jednym ruchem suwaka Power Switch możesz kamerę włączyć lub wyłączyć (możesz ją włączyć/wyłączyć również w wodoszczelnej obudowie), przycisk G-sensor służy do aktywacji / dezaktywacji G-sensora, natomiast suwakiem WiFi włączysz lub wyłączysz wbudowane WiFi. Do dyspozycji masz również przycisk Ekspozycja Expozice, który wykorzystasz do wyboru między automatyczną lub centralną ekspozycją.

Obracanie obrazu o 180°

Tę funkcję docenisz wszędzie tam, gdzie jesteś zmuszony do umieszczenia kamery do góry nogami. Po obróceniu kamery z łatwością ustawisz ją tak, aby nagrywała we właściwym położeniu, dzięki czemu nie będziesz już zmuszony do późniejszego obracania obrazu za pomocą specjalnego oprogramowania.

Zmienny kąt widzenia

Dzięki zmiennemu kątowi widzenia na nagraniu zawsze zarejestrujesz to, czego potrzebujesz. Sam wybierzesz najstosowniejszy w danej sytuacji kąt widzenia, dzięki czemu twoje nagrania będą zawsze naprawdę urozmaicone i kreatywne. Kamera MagiCam S50+ oferuje kąt widzenia do 150°. Do wyboru masz: szeroki, średni i mały kąt.

Fotografie 8 MPix

MagiCam S50+ to nie tylko kamera, ale też aparat fotograficzny,którym wykonasz fotografie w rozdzielczości do 8 MPx. Już nie musisz zabierać ze sobą w podróż nieporęcznego aparatu fotograficznego, ponieważ w wielu przypadkach wystarczy ci kamera sportowa.

Samowyzwalacz

Kamera umożliwia ustawienie samowyzwalacza w celu robienia zdjęć i nagrywania.Dzięki temu uzyskasz wystarczającą ilość czasu, aby ustawić idealną kompozycję, a dzięki temu usiągnąć jeszcze lepsze ujęcia. Dla wideo możesz ustawić samowyzwalacza po 5, 10 lub 20 sekundach, w przypadku fotografii możesz wybrać między 3, 5 lub 10 sekund.

Nagrywanie w pętli

Dzięki nagrywaniu w pętli już nie spotka cię sytuacja, kiedy z powodu braku miejsca na karcie pamięci stracisz część materiału. Jak tylko karta pamięci zostanie zapełniona, bez przerwania nagrywania dojdzie do zastąpienia najstarszego nagrania, dzięki czemu możesz nagrywać bez końca. Tę funkcję docenisz szczególnie podczas jazdy na rowerze, ale w połączeniu z G-sensorem również w samochodzie, gdzie możesz wykorzystać kamerę jako pełnowartościową czarną skrzynkę.

Przyciski do foto oraz wideo

Z kamerą MagiCam S50+ nie musisz troszczyć się o ustawianie właściwego trybu. Koniec z przydługimi przygotowaniami przed rozpoczęciem wykonywania fotografii. Na ciele kamery snajdziesz dwa samodzielne przyciski do wykonywania fotografii i nagrywania, dzięki czemu wykonywanie nagrania i fotografii będzie szybkie i wygodne.

Fotografie sekwencyjne

Podczas wykonywania zdjęć nie musisz się ograniczać do tworzenia pojedynczych fotografii – możesz wykorzystać również wielokrotną ekspozycję. Dzięki niej wykonasz kilka zdjęć w jednej sekundzie, z których później możesz wybrać tę najlepszą. Zarejestrować możesz 3, 6 lub 10 zdjęć na sekundę.

Obudowa z możliwością podłączenia mikrofonu

Do kameryt MagiCam S50+ możesz dokupić również odporny na wodę mikrofon, a dzięki temu wykonać nagranie z dźwiękiem również w wodoszczelnej obudowie. Obudowa ochroni twoją kamerę przed kontaktem z wodą, a ty możesz spokojnie cieszyć się fantastycznymi ujęciami.

Szeroki wachlarz akcesoriów

Razem z kamerą otrzymasz dużą ilość mocowań, elementów montażowych oraz wiele innych akcesoriów. To jednak jeszcze nie wszystko.Możesz wybrać również spośród wielu innych akcesoriów, a w ten sposób jeszcze lepiej dostosować kamerę do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów, który nieustannie się rozszerza.

Wyłączanie menu OSD

Kamera sportowa MagiCam S50+ umożliwia wyłączenie menu OSD. Docenisz to na przykład podczas transmisji online przez kabel HDMI lub przez WiFi. Będziesz mógł schować wyświetlanie się niepożądanych ikon, jak na przykład stan baterii czy też ustawienia rozdzielczości, a tym samym będziesz mógł nadawać jedynie sam obraz bez tych rozpraszających elementów.

Gwint statywowy 1/4″

Kamera dysponuje klasycznym cwierćcalowym gwintem statywowym, dzieki czemu możesz ją podłączyć nie tylko do załączanych mocowań i akcesoriów. Możesz również bez problemu wykorzystać tradycyjne statywy i mocowania od innych producentów.

Tryb ekspozycji centralnej

Kamera MagiCam S50+ dysponuje trybem centralnej ekspozycji, którą docenisz w sytuacji, kiedy chcesz, aby jeden z motywów był wyraźnie wyeksponowany na przykład obiekt w prześwietlonym otoczeniu. Przy ekspozycji z uwydatnionym centrum (inaczej center-weight metering) nacisk położony jest właśnie szczególnie na środek.

Mikrofon stereo

Dzięki wbudowanym podwójnym mikrofonom możesz nagrać dźwięk stereo, również niezależnie od obrazu. Do swojej dyspozycji masz jakość 48 KHz, z wiązku z czym możesz być pewnym zarówno doskonałego i czystego dźwięku, jak i automatycznej regulacji głośności. Do kamery możesz co więcej podłączyć mikrofon zewnętrzny, np. kiedy chcesz przeprowadzić profesjonalną rozmowę wideo czy poprowadzić transmisję telewizyjną.

Pamięć do 32GB

Kamera MagiCam S50+ obsługuje karty micro SD wielkości aż do 32GB, w związku z czym zdecydowanie nie musisz zawracać sobie głowy tym, że na dysku nie wystarczy Ci miejsca. Polecamy wykorzystywanie markowych kart pamięci co najmniej Class 10. Zapewniają one wystarczającą wydajność do rejestrowania nagrań w dużej rozdzielczości oraz z dużą szybkością klatek. Karta pamięci nie wchodzi w skład zestawu podstawowego.

Wejście micro HDMI

Kamera została wyposażona wejściem mini HDMI, w związku z czym możesz ją również kiedykolwiek podlączyć do nowoczesnego telewizora obsługującego HDMI i odtwarzać swoje nagrania w najwyższej rozdzielczości Full HD.

Porównanie kamery AEE MagiCam S50+ z kamerami GoPro

W zderzeniu z wielością i rozmaitością produktów oferowanych na rynku kamer sportowych, wybór tej idealnej kamery z pewnością nie jest sprawą najłatwiejszą. Dlatego, aby umożliwić lepszą orientację w tym obszarze, przygotowaliśmy poniższą tabelkę:
Zawartość opakowania

• Kolorowy ekran TFT LCD
• Wodoszczelna obudowa do 100m S50+
• Bateria wewnętrzna
• Odczepiana klapka do korzystania bez LCD
• Case free bracket
• Fast plug in
• Konektor
• Samoprzylepne mocowanie zaokrąglone
• Samoprzylepne mocowanie płaskie
• Wkładki przeciwmgielne
• Śruba z przedłużeniem
• Kabel USB
• Etui na kamerę i akcesoria
• Sznurek zabezpieczający