AEE MagiCam MD10

Superkompaktowa kamera przeznaczona do akcji

MagiCam MD10 jest miniaturową kamerą, którą zabierzesz ze sobą dokądkolwiek. Mowa o kamerze o naprawdę małym rozmiarze i niskiej wadze, którą z łatwością przymocujesz na ciele, w związku z czym wykorzystasz ją przy jakiejkolwiek akcji. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD, a duża szybkość klatek umożliwia jej wykonywanie również superspowolnionych ujęć. Na ciele kamery znajdziesz wbudowany ekran LCD w celu łatwego dokonywania ustawień, a w zestawie podstawowym również akcesoria w celu wszechstronnego wykorzystania. MagiCam MD10 dysponuje również specjalnymi funkcjami, takimi jak na przykład automatyczne uruchamianie nagrywania po zarejestrowaniu hałasu wyższego niż 65dB.

Podstawowe informacje o kamerze AEE MagiCam MD10:

 • nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p 30fps
 • superkompaktowy rozmiar w celu wykorzystania w akcji
 • zmienny kąt widzenia 136°
 • spowolnione ujęcia 720p 50/60 FPS
 • automatyczne uruchamianie nagrywania po wykryciu dźwięku ponad 65dB
 • obudowa wodoszczelna do 10m
 • wbudowane WiFi z inteligentną aplikacją
 • Ostry obiektyw UltraSharp

 • Fotografie 8Mpx do 8 zdjęć na sekundę
 • specjalna funkcja filmu poklatkowego
 • ekran LCD
 • wysokopojemnościowa litowo – polimerowa bateria 1250 mAh
 • funkcja pełnowartościowej czarnej skrzynki
 • doskonała stabilizacja obrazu oraz nagrywanie również przy słabym oświetleniu
 • funkcja zdjęć sekwencyjnych i nieprzerwanego fotografowania
 • menu i obsługa całkowicie w języku polskim
auto playing auto muting video

Ujęcia w rozdzielczości 1080p

Kamera MagiCam MD10 mimo swoich nietypowych rozmiarów może się pochlubić nagraniami wysokiej jakości. Nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p z szybkością klatek 30 fps, w rozdzielczości HD 720p z częstotliwością 60 fps, natomiast w rozdzielczości 480p zarejestrujesz nawet 120 fps. Właśnie ta duża szybkość klatek umożliwia wykonywanie spowolnionych i superspowolnionych ujęć bez utraty jakości, a dzięki temu każdą zarejestrowaną akcję możesz później ponownie odtworzyć i zaobserwować nawet te najdrobniejsze szczegóły. Do swojej dyspozycji masz również zmienny kąt widzenia do 136°, który ustawisz zależnie od potrzeb.

Rzeczywiście kompaktowy rozmiar kamery zapewnia jej bezproblemowe i wszechstronne wykorzystanie w akcji, a jakość nagrania zadba o to, aby nie umknął Ci żaden szczegół.

Superkompaktowy rozmiar

MagiCam MD10 jest kamerą wyjątkową między innymi właśnie dzięki swoim rozmiarom. W porównaniu do pozostałych kamer jest znacznie mniejsza, a zarówno lżejsza, w związku z czym możesz ją wykorzystać w każdej sytuacji. Kamera została zaprojektowana w celu przymocowania na którymkolwiek elemencie garderoby, a w zestawie podstawowym znajdziesz potrzebne akcesoria. MagiCam MD10 dzięki jej kompaktowości możesz wykorzystać nie tylko podczas uprawiania sportu czy swoich pełnych akcji przygód, ale doskonale sprawdzi się również w policji, security i innych elementach zintegrowanego systemu bezpieczeństwa.

Waga: 49 g
Wymiary: 34 mm x 28 mm x 52 mm

Obsluga WiFi

Wielką zaletą tej miniaturowej kamery jest wbudowane WiFi. Umożliwia ono sterowanie kamerą na odległość, co docenisz szczególnie podczas tworzenia nagrań z trudno dostępnych miejsc. Dzięki aplikacji AEE MagiCam możesz w funkcji pilota zdalnego sterowania wykorzystać również swój telefon lub tablet z systemem Android lub iOS, a dzięki temu nagrywać również z tych miejsc, z których w inny sposób nie byłoby to możliwe. Na ekranie Twojego telefonu możesz następnie w rzeczywistym czasie podejrzeć wykonywane nagranie, dokonywać ustawień kamery i wykonywać zdjęcia, a nawet poprowadzić transmisję na żywo. W celu jeszcze większego komfortu możesz do kamery dokupić pilot zdalnego sterowania WiFi o zasięgu 100m.

Automatyczne nagrywanie

Ta kamera przeznaczona do akcji została wyposażona w funkcję automatycznego nagrywania. Kamera zacznie wykonywać nagrania kiedykolwiek, kiedy dźwięk osiągnie poziom 65db. Ten poziom odpowiada krzykowi, dlatego kamera jest idealna dla policji, security i innych elementów zintegrowanego systemu bezpieczeństwa. Zawsze możesz mieć pewność, że uchwycisz wszystkie najistotniejsze momenty, a przy tym nie musisz się o to specjalnie troszczyć. W razie potrzeby możesz nagrać również samo wideo bez dźwięku.

Wbudowany ekran LCD

Kamera MagiCam MD10 została wyposażona w ekran LCD, który pomoże Ci w dokonywaniu ustawień i sterowaniu kamerą. Nie musisz inwestować kilkuset złotych do dodatkowego ekranu – zamiast tego możesz od razu cieszyć się wszystkimi zaletami, które ekran posiada.

Spowolnione i superspowolnione nagrania

Kamera MagiCam MD10 umożliwia również tworzenie spowolnionych i superspowolnionych ujęć. Dzięki temu nie przegapisz żadnego momentu. Twoje nagrania będziesz mógł w dowolnym momencie odtworzyć w spowolnionym tempie, dzięki czemu dostrzeżesz każdy najmniejszy szczegół. Co więcej dzięki wysokiej szybkości klatek nie dojdzie do utraty jakości. Kamera w rozdzielczości HD 720p dysponuje szybkością klatek 60 FPS, a w rozdzielczości 480p nawet 120 FPS, w związku z czym nagranie w tych rozdzielczościach możesz spowolnić dwu-, a nawet czterokrotnie. Wykorzystując specjalny program do montażu możesz oczywiście osiągnąć jeszcze lepsze efekty oraz dokonać profesjonalnej oprawy nagrania.

Film poklatkowy bez konieczności edycji w specjalnym programie

Kamera sportowa MD10 umożliwia stworzenie filmu poklatkowego. Dzięki temu unikniesz skomplikowanej edycji nagrań za pomocą specjalnego oprogramowania – kamera załatwi wszystko za Ciebie. Dzięki tej zaawansowanej funkcji możesz nagrywać obiekty poruszające się powoli, jak na przykład wschodzące słońce lub płynące po niebie obłoki, a tym samym uzyskasz naprawdę fascynujące ujęcia. Nie musisz już ponosić wydatków na drogie oprogramowanie i w spomplikowany sposób przyspieszać nagrań dużej objętości. Ta kamera oszczędzi wiele Twojego czasu i pieniędzy, a tworzenie filmu poklatkowego będzie czystą przyjemnością.

Wykonywanie fotografii podczas nagrywania

Już nie musisz zastanawiać się, czy bardziej zależy Ci na nagrywaniu czy wykonywaniu fotografii. Kamera MagiCam MD10 umożliwia wykonywanie fotografii również podczas nagrywania. Na ciele kamery znajdziesz samodzielny przycisk w celu wykonywania fotografii, w związku z czym już żadny istotny moment Ci nie umknie. Masz ponadto do wyboru dwa sposoby wykonywania zdjęć – możesz to robić ręcznie lub też nastawić opcję automatycznego fotografowania po upłynięciu określonego interwału czasowego. W drugim przypadku kamera zrobi zdjęcie co 5, 10, 30 lub 60 sekund.

Dodatkowe akcesoria w zestawie podstawowym

Akcesoria dołączane do kamery MagiCam MD10 umożliwią Ci wykorzystanie kamery w pełni, a przy tym nie wydasz ani jednej dodatkowej złotówki. W zestawie podstawowym znajdziesz nie tylko wiele elementów mocujących kamerę na ciele oraz do dalszego wykorzystania podczas akcji, ale też wodoszczelną obudowę do głębokości 10m.

Obudowa wodoszczelna do 10m

Tą kamerą możesz nagrywać również pod powierzchnią wody. Dzięki temu uzyskasz fascynujące ujęcia z letniego urlopu nad morzem, nagrasz prawdziwe wideo akcji podczas uprawiania sportów wodnych itd. W zestawie znajdziesz ekstremalnie odporną wodoszczelną obudowę do 10m, która nie tylko pod wodą, ale i na lądzie ochroni kamerę przed uszkodzeniami, kurzem i innym niepożądanym oddziaływaniem.

Polskie menu i obsługa całkowicie w języku polskim

Dokonywanie ustawień i sterowanie kamerą MD10 jest naprawdę bezproblemowe, w związku z czym poradzisz z nim sobie w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz ekran z przejrzystym menu, które jest całkowicie w języku polskim. Możesz też zapomnieć o studiowaniu instrukcji obsługi (element zestawu). Tę kamerę przygotujesz do pracy w przeciągu zaledwie kilku sekund. Menu możesz naturalnie przełączyć również do języka angielskiego i innych języków.

Obracanie obrazu o 180°

Z tą kamerą możesz bez problemu nagrywać również tam, gdzie konieczne jest umieszczenie kamery w pozycji odwróconej. Dzięki temu z łatwością dokonasz takich ustawień, aby nagrywała we właściwym położeniu. Dzięki temu skomplikowane obracanie obrazu za pomocą dodatkowego oprogramowania nie jest już konieczne.

Zmienny kąt widzenia

Dzięki zmiennemu kątowi widzenia kompozycję ujęcia ustawisz właśnie tak, jak tego potrzebujesz. Zależnie od sytuacji sam wybierzesz taki kąt widzenia, który Ci najbardziej odpowiada. Kamera MagiCam MD10 oferuje kąt widzenia do 136°. Do wyboru masz szeroki, średni, wąski i mały kąt widzenia.

Fotografie 8 Mpx

MagiCam MD10 to nie tylko kamera, ale też aparat fotograficzny, dzięki któremu stworzysz również wysokiej jakości zdjęcia w rozdzielczości 8Mpx. Dzięki temu nie będzie już konieczne zabieranie ze sobą za każdym razem ciężkiego i niepraktycznego aparatu fotograficznego. Kamera w wielu przypadkach wystarczy w zupełności.

Nagrywanie w pętli

Funkcja nagrywania w pętli zadba o to, aby w trakcie ważnego nagrania nie doszło do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Jak tylko dojdzie do wyczerpania miejsca na karcie pamięci, kamera bez przerwania nagrywania automatycznie zastąpi najstarsze nagranie tym najnowszym. Tę funkcję docenisz szczególnie podczas jazdy na rowerze, ale w połączeniu z G-sensorem również w samochodzie, gdzie możesz wykorzystać kamerę jako pełnowartościową czarną skrzynkę. Z MagiCam MD10 możesz być pewien, że zawsze zarejestrujesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Wyłączanie menu OSD

Kamera MagiCam MD10 umożliwia wyłączenie wyświetlania menu OSD. Docenisz to szczególnie podczas transmisji online za pośrednictwem WiFi lub poprzez kabel HDMI. W wideo nie będą się wówczas wyświetlać ikony takie jak np. stan naładowania baterii czy rozdzielczość, a dzięki temu Ty będziesz mógł skupić się na samych ujęciach.

Fotografie sekwencyjne

amera sportowa MagiCam MD10 umożliwia wykonywanie zdjęć sekwencyjnych. Dzięki niej wykonasz kilka zdjęć w jednej sekundzie, z których później możesz wybrać tę najlepszą. Do wyboru masz 3, 6 lub 8 fotografii na sekundę w rozdzielczości 5Mpx. Z pewnością ucieszy Cię też funkcja serii zdjęć, którą możesz wykorzystać we wszystkich rozdzielczościach. Kamera będzie wykonywać zdjęcia aż do momentu, kiedy wciśniesz przycisk stop. Masz możliwość wyboru w następujących interwałach między poszczególnymi zdjęciami: 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 lub 20 sekund.

Przyciski do foto oraz wideo

Z tą kamerą nie musisz już tracić czasu na przydługie ustawianie trybów. Kamera dysponuje przyciskiem przełączania między aparatem fotograficznym a kamerą, dzięki czemu w każdych warunkach możesz wykonać fotografię szybko i z łatwością.

Pamięć do 64GB

Kamera sportowa MagiCam MD10 obsługuje karty pamięci micro SD pojemności do 64GB. Nie musisz już obawiać się braku miejsca na dysku. Polecamy wykorzystywanie markowych kart pamięci co najmniej Class 10. Zapewniają one wystarczającą wydajność do rejestrowania nagrań w dużej rozdzielczości oraz z dużą szybkością klatek. Karta pamięci nie wchodzi w skład zestawu podstawowego.

Szeroki wachlarz akcesoriów

W zestawie podstawowym znajdziesz mnóstwo mocowań i pozostałych akcesoriów w celu bezproblemowego wykorzystania kamery w akcji. To jednak jeszcze nie koniec. Możesz również wybrać spośród wielu innych akcesoriów, a w ten sposób jeszcze lepiej dostosować kamerę do swoich potrzeb i oczekiwań. Do swojej dyspozycji masz szeroki wachlarz akcesoriów, który nieustannie się rozszerza.

Wejście HDMI

Kamera została wyposażona wejściem mini HDMI, w związku z czym możesz ją również w dowolnym momencie podłączyć do telewizora obsługującego HDMI. Dzięki temu możesz bezpośrednio z kamery prezentować swoje nagrania rodzinie i przyjaciołom w najwyższej rozdzielczości Full HD.

Mikrofon stereo

Kamera umożliwia nagranie dźwięku w jakości 48kHz. W tym celu została wyposażona w mikrofony stereo, które zapewniają czysty dźwięk wysokiej jakości.

Porównanie kamery AEE MagiCam MD10 z kamerami GoPro

W zderzeniu z wielością i rozmaitością produktów oferowanych na rynku kamer sportowych, wybór tej idealnej kamery z pewnością nie jest sprawą najłatwiejszą. Dlatego, aby umożliwić lepszą orientację w tym obszarze, przygotowaliśmy poniższą tabelkę:
Zawartość opakowania

• Wodoszczelna obudowa do 10m MD10
• Klips 360° MD10
• Case free bracket
• Fast plug in
• Samoprzylepne mocowanie zaokrąglone
• Samoprzylepne mocowanie płaskie
• Wkładki przeciwmgielne
• Śruba z przedłużeniem
• Kabel USB
• Etui na kamerę i akcesoria
• Sznurek zabezpieczający