AEE TORUK AP9

Dodaj skrzydeł swojej kamerze

Z dronem AEE TORUK AP9, do którego możesz dzięki mocowaniu z łatwością podłączyć swoją kamerę sportową, możesz wykonywać niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka. Nie musisz mieć w tej kwestii żadnego doświadczenia. Wystarczy jedynie przygotować go do pracy i od razu możesz cieszyć się odkrywaniem miejsc, do których w innym przypadku nie miałbyś dostępu. Dron został wyposażony w inteligentne technologie zapewniające możliwość łatwego sterowania oraz bezpieczeństwo dzięki takim funkcjom jak np. system autoamtycznego powrotu po utracie sygnału lub rozładowaniu baterii. Dzięki doskonałym właściwościom lotu, czasie trwania lotu nawet do 20 minut oraz aerodynamicznemu wyglądowi AP9 plasuje się na wysokiej pozycji wśród aktualnie dostępnych urządzeń tego typu.

Główne funkcje i właściwości TORUK AP9:

 • mocowanie do kamer MagiCam serii S (S71T, S71, S70, S60, S50+) i inne kamery sportowe z dwuslotowym mocowaniem (np. GoPro, LAMAX), kamera nie wchodzi w skład zestawu
 • możliwość lotu również przy wietrze o średnim nasileniu
 • zasięg nadajnika do 700 m
 • maksymalna prędkość 20 m/s
 • ochrona mechanicznych części drona
 • konstrukcja dronu testowana w tunelu aerodynamicznym

 • wymienna bateria o pojemności 5300 mAh i mocy aż 20 minut lotu
 • pełne naładowanie baterii do 2 godzin
 • ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
 • intensywnie świecące diody w celu orientacji podczas lotu
 • wymiary 368 x 368 x 145 mm (bez śmigła), waga 916 g
 • maksymalna wysokość lotu 500 m
 • wykorzystanie w maksymalnej wysokości nad poziomem morza aż 4.000 m n.p.m.

Szybkie przygotowanie do lotu

Latanie z dronem TORUK AP9 nie wymaga żadnych przydługich przygotowań. Wystarczy jedynie przymocować śmigła, umieścić kamerę w mocowaniu i przeprowadzić kalibrację nadajnika za pomocą jego przycisków. Wszystko przebiega naprawdę szybko i sprawnie. Ze wzniesieniem się w powietrze oraz rozpoczęciem nagrywania poradzi sobie nawet początkujący.

Perfekcyjne właściwości lotu

Możliwość lotu z prędkością nawet 20 metrów na sekundę oraz wznoszenia się aż do 500 m, pozwoli Ci zobaczyć okolicę z niebiańskiej perspektywy. Aerodynamiczny desing, który przeszedł zaawansowane test w tunelu aerodynamicznym, zapewnia większą stabilność drona, a tym samym umożliwia dokładne sterowanie. TORUK AP9 jest jednym z najszybszych dronów w swojej klasie. Z prędnością wznoszenia 6 m/s oraz opadania 4 metry na sekundę możesz nagrywać naprawdę dynamiczne ujęcia.

System bezpiecznego powrotu

Dzięki naprawdę intensywnym diodom LED, dron TORUK AP9 jest naprawdę dobrze widoczny podczas lotu. Gdyby jednak zdarzyło się, że stracisz go z pola widzenia lub w przypadku utraty sygnału pilota, np. ze względu na jakąś przeszkodę, TORUK AP9 posiada sytem bezpiecznego powrotu, który sprawi, że dron wróci do punktu swojego ostatniego punktu wyjściowego i bezpiecznie na nim ląduje. Jest to możliwe dzięki trybowi GPS, który aktywuje się automatycznie również wtedy, kiedy korzystasz z trybu manualnego, a TORUK AP9 uchwyci wówczas sygnał GPS.

Obsługa WiFi

Kamera AEE umożliwia połączenie WiFi, dzięki któremu możesz transmitować na żywo aktualne ujęcia bezpośrednio na Twój smartphone czy tablet za pomocą aplikacji AEE, ogólnodostępnej dla urządzeń z systemem iOS lub Android. Aplikację można wykorzystać również do konfiguracji parametrów kamery, ustawiania jakości wideo i foto czy podglądu powstającego zapisu. Do efektywnego wykorzystania tych funkcji w powietrzu przydatny jest AEE WiFi repeater*, który można dokupić do AP9, a który wielokrotnie wydłuży zasięg sygnału WiFi aż do 300 metrów. *WiFi repeater jest kompatybilny tylko z kamerami AEE MagiCam.

Niezawodne sterowanie na odległość

Steruj dronem TORUK AP9 za pomocą załączonego nadajnika dalekiego zasięgu. Został on wyposażony w dwa joysticki krzyżowe, które służą do prowadzenia drona podczas jego lotu. Joysticki posiadają funkcję neutralizacji, tzn. zawsze wracają do środkowej pozycji. Dzięki temu nie musisz się bać, że TORUK AP9 gdzieś Ci uleci. Nadajnik posiada ponadto 4 trójpozycyjne przełączniki w celu ustawienia wybranego trybu lotu. Sterowanie dronem stanie się dla Ciebie prawdziwą zabawą, a Ty szybko staniesz się prawdziwym profesjonalistą lotu. W celu szybkiego zapoznania się z funkcjami drona obejrzyj filmy instruktażowe, które pozwolą Ci oswoić się z funkcjami.

Duża kompatybilność

TORUK AP9 został wyposażony w podstawowe mocowanie kamer AEE MagiCam, które jest kompatybilne z linią MagiCam S (S71T, S71, S70, S60, S50+), a także drugie mocowanie, przeznaczone dla innych kamer sportowych, jak np. GoPro (linia HERO3 i wyższe), LAMAX i inne. Do drona AP9 możesz samodzielnie bez mocowań zamontować również kamery sportowe z tradycyjnym dwuslotowym systemem mocowania. W celu łatwej wymiany lub zamontowania mocowań wystarczy zwykły śrubokręt, który stanowi element zestawu podstawowego.

Duża wytrzymałość baterii

TORUK AP9 został wyposażony baterią 11.1V o pojemności 5300mAh, dzięki któremu możesz latać bez przerwy aż 20 minut. Jeżeli bateria zacznie się wyczerpywać, uruchomi się system świetlnego oraz dźwiękowego ostrzegania. Jeżeli dron nie zarejestruje Twojej reakcji, nastąpi lądowanie awaryjne, które ochroni przed upapdkiem urządzenia. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że TORUK AP9 niespodziewanie spadnie na ziemię.

GPS

Wielkość śmigła 25,4 cm (10”)

System automatycznego bezpiecznego powrotu do punktu wyjścia

Waga: 916 g
Wymiary: 368 x 368 x 145 mm (bez śmigła)

Czas trwania lotu aż 20 min

Ergonomiczny nadajnik dalekiego zasięgu aż do 700 m
Częstotliwość 2.4 GHz

Wydajna Li-Pol bateria 11.1V / 5300mAh z doładowaniem do 2 godz.

Montaż kameery w mocowaniu do kamer AEE MagiCam serii S i innych znanych kamer (GoPro, LAMAX)

Wysokość wzlotu do 500 m

Intensywne oświetlenie LED dla wizualnego kontaktu

Normalna prędkość lotu: 10-15m/s
Maksymalna prędkość lotu: 20 m/s

Połączenie WiFi z zasięgiem do 300 m
Transmisja wideo na smartphone’a lub tablet (opcjonalnie)

Uwaga! Zwracaj szczególną uwagę na strefy zakazu lotów! Na tych przestrzeniach zabrania się używania dronów.
Zawartość opakowania

• Nadajnik dalekiego zasięgu
• Bateria drona
• Ładowarka baterii drona
• Śmigła drona
• Narzędzia i inne dodatki
• Mocowanie kamery