AEE TORUK AP11

Profesjonalny dron z trójosiowym stabilizatorem dla entuzjastów lotów oraz filmowców

Twórz imponujące ujęcia, które w innych sytuacjach widujesz tylko na filmach. Nadaj swoim nagraniom nowy wymiar za pomocgwną ujęć w powietrzu. Nagrywanie tych najlepszych ujęć Twoją kamerą zapewni sterowany elektronicznie trójosiowy stabilizator, który jest połączony ze sterującą jednostką drona. Za pomocą funkcji FollowMe™ TORUK AP11 będzie podązał za Tobą bez względu na to, dokąd będziesz zmierzać. Możesz w ten sposób wykonać wyjątkowe ujęcia samego siebie, a to bez konieczności sterowania drona za pomocą pilota. Wystarczy jedynie zamocować kamerę do stabilizatora i możesz lecieć.

Główne funkcje i właściwości TORUK AP11:

 • trójosiowy stabilizator do kamer MagiCam serii S (S71T, S71, S70, S60, S50+), GoPro (HERO3 i wyższe), LAMAX i inne kamery sportowe funkcja FollowMe™
 • system automatycznego bezpiecznego powrotu
 • zasięg pilota zdalnego sterowania aż do 700 m
 • ochrona mechanicznych części drona
 • konstrukcja testowana w tunelu aerodynamicznym
 • maksymalna prędkość aż 20 m/s

 • możliwość latanie również przy wietrze średniego nasilenia
 • wymienna bateria o pojemności 5300 mAh i wytrzymałości
 • do 20 minut lotu
 • pełne naładowanie baterii do 2 godz.
 • intensywnie świecace diody dla orientacji w przebiegu lotu
 • ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
 • wymiary 368 x 368 x 145 mm (bez śmigła), waga 980 g

Perfekcyjne właściwości lotu

Aerodynamiczny desing, który przeszedł zaawansowane test w tunelu aerodynamicznym, zapewnia większą stabilność drona, a tym samym umożliwia lot nawet przy wietrze o średnim nasileniu. TORUK AP11 jest jednym z najszybszych dronów w swojej klasie, z prędkością lotu aż 20 m/s oraz maksymalną wysokością lotu do 400 m. Dzięki tym właściwościom możesz nagrywać atrakcyjne przeloty na przykład nad górską krainą lub na peryferiach miast.

Profesjonalne ujęcia z lotu ptaka

Jako że TORUK AP11 jest profesjonalnym nagrywającym dronem, został wyposażony w elektronicznie kierowany trójosiowy stabilizator (gimbal), który ograniczy niepożądane przechylenia oraz zachwiania kamery, spowodowane warunkami atmosferycznymi. Gimbal został wyprodukowany z wysokiej jakości stopu alumininium, wyposażony w silniki prądu zmiennego oraz inteligentne systemy sterowania o dużej prędkości oraz stabilizacji. Dzięki temu swoją kamerą wykonasz niezwykle ostre ujęcia nakierowane właśnie na to, co chciałeś nagrywać. Nachylenie kamery możesz w wygodny sposób kontrolować za pomocą przycisków na pilocie.

Funkcja FollowMe™

Zestaw podstawowy drona zawiera specjalny zegarek tracker GPS połączony z AP11 za pomocą GPS. Przy aktywacji trybu FollowMe™ TORUK AP11 wskaże najkrótszą możliwą drogę do idealnej odległości dla nagrywania. Kamera automatycznie obróci się czołem w stronę trackera, a Ty będziesz mógł dzięki temu cieszyć się swobodą bez pilota zdalnego sterowania i wykonać niepowtarzalne ujęcia samych siebie podczas uprawiania sportów czy przy innych aktywnościach.

Właściwości konstrukcyjne

Dzięki swojej niskiej wadze jedynych 1400g (razem z baterią) oraz wymiarom 368 x 368 x 145 mm TORUK AP11 jest bardzo praktyczny i łatwy do przenoszenia. Caiło drona zostało wyprodukowane ze specjalnych materiałów, które nie zakłócają sygnału GPS ani transmisji radiowego sygnału oraz sygnału WiFi między nadajnikiem a dronem. Cała konstrukcja została zaprojektowana i przetestowana tak, aby dron leciał stabilnie i właśnie tak, jak chcecie. Dzięki tym właściwościom sterować dronem nauczy się naprawdę każdy.

Obsługa WiFi

Kamera AEE umożliwia połączenie WiFi, dzięki któremu możesz transmitować na żywo aktualne ujęcia bezpośrednio na Twój smartphone czy tablet za pomocą aplikacji AEE, ogólnodostępnej dla urządzeń z systemem iOS lub Android. Aplikację można wykorzystać również do konfiguracji parametrów kamery, ustawiania jakości wideo i foto czy podglądu powstającego zapisu. Do efektywnego wykorzystania tych funkcji w powietrzu przydatny jest AEE WiFi repeater*, który można dokupić do AP9, a który wielokrotnie wydłuży zasięg sygnału WiFi aż do 300 metrów. *WiFi repeater jest kompatybilny tylko z kamerami AEE MagiCam.

Niezawodne sterowanie na odległość

Steruj dronem TORUK AP11 za pomocą załączonego nadajnika dalekiego zasięgu. Został on wyposażony w dwa joysticki krzyżowe, które służą do prowadzenia drona podczas jego lotu. Joysticki posiadają funkcję neutralizacji, tzn. zawsze wracają do środkowej pozycji. Dzięki temu nie musisz się bać, że TORUK AP11 gdzieś Ci uleci. Nadajnik posiada ponadto 4 trójpozycyjne przełączniki w celu ustawienia wybranego trybu lotu. Sterowanie dronem stanie się dla Ciebie prawdziwą zabawą, a Ty szybko staniesz się prawdziwym profesjonalistą lotu. W celu szybkiego zapoznania się z funkcjami drona zobacz instruktážní videa*, dzięki czemu szybko oswoisz się ze wszystkimi funkcjami drona.

* Filmy instruktażowe są prezentowane na produkcie AEE TORUK AP10

System bezpiecznego powrotu

Dzięki naprawdę intensywnym diodom LED, dron TORUK AP11 jest naprawdę dobrze widoczny podczas lotu. Gdyby jednak zdarzyło się, że stracisz go z pola widzenia lub w przypadku utraty sygnału pilota, np. ze względu na jakąś przeszkodę, TORUK AP11 posiada sytem bezpiecznego powrotu, który sprawi, że dron wróci do punktu swojego ostatniego punktu wyjściowego i bezpiecznie na nim ląduje. Jest to możliwe dzięki trybowi GPS, który aktywuje się automatycznie również wtedy, kiedy korzystasz z trybu manualnego, a TORUK AP11 uchwyci wówczas sygnał GPS.

Wysokopojemnościowa bateria

TORUK AP11 został wyposażony baterią 11.1V o pojemności 5300mAh, dzięki któremu możesz latać bez przerwy aż 20 minut. Jeżeli bateria zacznie się wyczerpywać, uruchomi się system świetlnego oraz dźwiękowego ostrzegania. Jeżeli dron nie zarejestruje Twojej reakcji, nastąpi lądowanie awaryjne, które ochroni przed upapdkiem urządzenia. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że TORUK AP11 niespodziewanie spadnie na ziemię.

GPS

Wielkość śmigła 25,4cm (10”)

System automatycznego bezpiecznego ppowrotu do punktu wyjścia

Wymiary: 368x368x145 mm (bez śmigła)
Waga: 980 g

Czas trwania lotu do 20 min

Ergonomiczny nadajnik dalekiego zasięgu aż do 700m, częstotliwość 2.4GHz

Wydajna Li-Pol bateria 11.1V / 5300mAh z doładowaniem do 2 godz.

Funkcja FollowMe za pomocą trackera GPS

Wysokość wzlotu do 400 m

Intensywne oświetlenie LED dla wizualnego kontaktu

Normalna prędkoś lotu: 10-15 m/s
Maksymalna prędkość lotu: 20 m/s

Elektroniczny trzyosiowy sterowalny stabilizator (gimbal)

Dostępna aplikacja dla iOS / Android

Połączenie WiFi o zasięgu aż 300 m
Transmisja wideo na smartphone lub tablet

Uwaga! Zwracaj szczególną uwagę na strefy zakazu lotów! Na tych przestrzeniach zabrania się używania dronów.
Zawartość opakowania

• Nadajnik dalekiego zasięgu
• Tracker GPS
• Uchwyt na smartphone'a
• Śmigła drona
• Zapasowe śmigła drona
• Ochraniacze śmigieł
• Bateria drona
• Ładowarka baterii drona
• Narzędzia i inne dodatki