AEE TORUK AP10

Profesjonalna kamera, która lata

Nadaj swojemu nagrywaniu zupełnie nowy wymiar. Z dronem TORUK AP10 możesz wykonywać niewiarygodne ujęcia z lotu ptaka, których każdy Ci pozazdrości. TORUK AP10 został wyposażony w wbudowaną kamerę Full HD, która umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 1080p, 960p i 720p. Wysoka częstotliwość klatek w rozdzielczości HD umożliwia spowalnianie nagrania bez utraty jakości. Można też naturalnie wykonywać wysokiej jakości zdjęć 16 Mpix, możliwość wyboru spośród 4 kątów widzenia czy też śledzenie bezpośredniej transmisji z kamery za pomocą wbudowanego WiFi oraz bezpłatną APP do smartphone’a czy tabletu. Dzięki perfekcyjnym właściwościom i niewiarygodnej jakości obrazu, po prostu zakochasz się w nagrywaniu dronem.

Główne funkcje i właściwości TORUK AP10:

 • możliwość latania również podczas delikatnego wiatru
 • wbudowana kamera Full HD
 • rozdzielczość wideo 1080p/30fps, 960p/48fps, 720p/60fps
 • rozdzielczość foto 16, 12 i 8 Mpix
 • zdjęcia sekwencyjne aż do 10 zdj./s
 • zasięg nadajnika aż 700m
 • obsługa WiFi do odległości aż 300m
 • możliwość transmisji nagrań na żywo
 • maksymalna prędkość 20m/s

 • szeroki kąt widzenia 120°
 • zmienny kąt widzenia: szeroki/średni/wąski/mały
 • wertykalne nagrywanie kamery 0 – 90°
 • funkcja automatycznego powrotu przy utracie
 • ochrona mechanicznych części drona
 • obsługa ż 32GB micro SDHC
 • konstrukcja drona testowana w tunelu aerodynamicznym
 • wymienna bateria o pojemności 5300 mAh
 • wymiary 315 x 315 x 150mm, waga 1400g
auto playing auto muting video

Twórz niewiarygodne nagrania z lotu

Z kamerą Full HD, która jest elementem drona TORUK AP10, możesz z łatwością wykonać wspaniałe ujęcia i fotografie bezpośrednio z powietrza. Kamera potrafi wykonać nagranie w rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach/s. Do dyspozycji masz również rozdzielczości 960p i 720p, które wraz z wysoką częstotliwością klatek 60fps oferują aż dwukrotne spowolnienie końcowego nagrania, a to bez utraty jakości. Możesz co więcej dokonać wyboru spośród 4 kątów widzenia: szerokiego/średniego/wąskiego/małego. Obiektyw kamery może nagrywać wertykalnie w zakresie 0 – 90°. Kamera dopasowuje swoją pozycję w zależności od stopnia swego nachylenia. Dzięki temu jest nieustannie ukierunkowana na to samo miejsce, dzięki czemu nie stracisz ujęcia, które właśnie starasz się stworzyć. Z dronem TORUK AP10 otrzymasz w efekcie niewiarygodne nagrania wideo wysokiej jakości.

Rób zdjęcia z lotu ptaka

Dzięki wbudowanej kamerze Full HD możesz nie tylko tworzyć imponujące nagrania, ale też wykonywać oszałamiające fotografie bezpośrednio z lotu ptaka. Możesz wybrać spośród trzech różnych rozdzielczości: 16, 12 i 8 MPix. Dron TORUK AP10 bez najmniejszego problemu poradzi sobie również z tworzeniem fotografii sekwencyjnych. Szybkość wykonywania fotografii możesz wybrać między 3, 6 a 10 zdjęciami na sekundę. Wyzwalacz zdjęć i nagrań znajduje się bezpośrednio w ciele nadajnika.

Wyjątkowe właściwości lotu

TORUK AP10 potrafi osiągnąć duże prędkości nawet do 20m/s, jak i imponującą wysokość, która może wynosić do 300m. Zasięg sygnału radiowego pilota to 700m. Drona możesz wykorzystać do 4000m ponad poziomem morza. A to wszystko dzięki napędowi na cztery śmigła o średnicy 25cm, które zostały wyposażone samoblokującym się systemem instalacji bez konieczności wykorzystania narzędzi oraz wysokopojemnościowej baterii o pojemności 5300mAh. W celu jeszcze łatwiejszego sterowania dron został wyposażony w czujniki LED na swoich ramionach, które służą jako wskaźniki lotu: kolor zielony z przodu, czerwony z tyłu. TORUK AP10 ma również wbudowany odbiornik GPS, dzięki któremu dron będzie w stanie utrzymać się w powietrzu na jednym miejscu.

Obsługa WiFi

Dzięki wbudowanemu WiFi możesz zmieniać ustawienia wbudowanej kamery za pośrednictwem smartphone‘a czy tabletu. Wystarczy jedynie pobrać bezpłatną aplikację AEE Aerial Photography, która jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android. Aplikację możesz wykorzystać w celu konfiguracji parametrów kamery, ustawiania jakości wideo i foto. Co więcej za jej pomocą możesz również śledzić aktualnie powstające nagrania, kontrolować kąt widzenia kamery czy wykonywać same nagrania i zdjęcia. W skład zestawu wchodzi również nadajnik WiFi, który rozszerza odległość komunikacyjną między urządzeniem mobilnym a dronem.

Sterowanie na odległość

Steruj swoim dronem TORUK AP10 bez najmniejszego problemu dzięki załączonemu nadajnikowi dalekieo zasięgu. Został on wyposażony w dwa krzyżowe joysticki, które służą do kierowania dronem podczas jego lotu. Joysticki posiadają funkcję tzw. neutralizacji, tzn. zawsze wracają położeniem do swojego środka. Dzięki temu nie musisz się bać, że TORUK AP10 Ci ucieknie. Nadajnik posiada również 4 trójpołożenipowe przełączniki do wybierania trybu lotu czy sterowania nachyleniem kamery. Aby sterowanie było jeszcze łatwiejsze, możesz wykorzystać wbudowane WiFi, dzięki któremu możesz transmitować na żywo aktualne ujęcia bezpośrednio na swój smartphone czy tablet za pośrednictwem aplikacji AEE, która jest ogólnodostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android. Sterowanie TORUK AP10 stanie się dla Ciebie prawdziwą igraszką, a Ty szybko staniesz się profesjonalistą lotu. W celu szybkiego zapoznania się z funkcjami drona, zobacz nagrania instruktażowe, dzięki którym szybko oswoisz się ze wszystkimi funkcjami.

Właściwości konstrukcyjne

Dzięki swojej niskiej wadze jedynych 1400g (wliczając baterię) i wymiarom 315 x 315 x 150mm TORUK AP10 jest bardzo poręczny i łatwy do przenoszenia. Ciało drona zostało wykonane ze specjalnych materiałów, które nie przytłumiają sygnału GPS ani transmisji sygnału radiowego i WiFi między nadajnikiem a dronem. Cała konstrukcja została zaprojektowana tak, aby dron latał stabilnie i właśnie tak, jak sobie tego życzysz. Dzięki tym właściwościom nauczy się z nią latać naprawdę każdy.

System bezpiecznego powrotu

W razie gdyby nadajnik stracił sygnał np. w konsekwencji napotkania przeszkody czy też Ty straciłbyś kontrolę sterowania nad urządzeniem, TORUK AP10 jest wyposażony w system bezpiecznego powrotu, który sprawi, że dron wróci do punktu wyjścia i bezpiecznie wyląduje. To wszystko możliwe jest dzięki modułowi GPS, który aktywuje się automatycznie nawet wtedykiedy wykorzystujesz ręczny moduł sterowania, a TORUK AP10 uchwyci sygnał GPS.

Wysokopojemnościowa bateria

TORUK AP10 został wypozażony w baterię o pojemności 5300mAh, dzięki której może latać bez przerwy nawet 20 minut. Kiedy bateria zacznie się zbliżać do stanu całkowitego rozładowania, uruchomi się system świetlnego i dziękowego ostrzeżenia. Jeżeli dron zarejestruje Twojej reakcji, dojdzie do automatycznego awaryjnego lądowania, które zapobiegnie upadkowi urządzenia. Dzięki temu nigdy nie dojdzie do sytuacji, że Twój TORUK AP10 niespodziewanie spadnie na ziemię.

Waga: 1400 g
Wymiary: 315 x 315 x 150mm

GPS

Ergonomiczny nadajnik
Częstotliwość 2.4GHz

Zakres wertykalnej możliwości ruchu wbudowanej kamery 0° – 90°

Zasięg nadajnika aż 500m

Połączenie WiFi z zasięgiem do 300m
Transmisja wideo na żywo na smartphonie lub tablecie

Standardowa prędkość lotu: 10-15m/s
Maksymalna prędkość lotu: 20m/s

Dostępna aplikacja dla iOS / Android

Czas lotu: 20 min

Rozdzielczość wideo 1080p/30fps, 960p/48fps, 720p/60fps, WVGA/120fps

Litowo – polimerowa bateria 11.1V / 5300mAh

Rozdzielczość fotografii 16, 12, 8 MPix

Automatyczny powrót do punktu wyjścia

Szeroki kąt widzenia do 120°

Wielkość śmigła 25,4cm (10″)

Przysłona optyczna f/2.9

Uwaga! Zwracaj szczególną uwagę na strefę zakazu lotów! W tych przestrzeniach używanie dronów jest zakazane.
Zawartość opakowania

• Nadajnik dalekiego zasięgu
• Przekaźnik WiFi
• Uchwyt na smartphone'a
• Śmigła drona
• Zapasowe śmigła drona
• Ochraniacze śmigieł
• Bateria drona
• Ładowarka baterii drona
• Ładowarka przekaźnika WiFi
• Narzędzia i inne dodatki